30 Temmuz 2012 Pazartesi

Hamileliğimin 22. haftasıMerhabalar

Yeni bir hafta daha geldi günlerin uzun olmasına rağmen benim için çabuk geçiyor ve
çok şükür 22. haftaya girdik.

Bu hafta bebişimin kıpırtılarını o kadar yoğun hissettim ki inanılmaz güzel bir duygu her kıpırtısında yüzümde tebessüm oluyor. Merak eden arkadaşlar var evet cinsiyetini öğrendim bebeğim erkek olacak tabi babasının çok hoşuna gitti ama benim için herşeyden önemli olan sağlıklı olmasıdır.

Herkese iyi haftalar


14 yorum:

 1. Allah sağlıklı sıhhatli büyütsün canımm :)

  YanıtlaSil
 2. Sağlıklı olsun en önemlisi de o canım,sağlıkla gelsin oğluşun inşallah :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol canım benim dilerim herkes sağlıkla kavuşur bebeğine...

   Sil
 3. Yolun yarısı geçmiş bile,küçük beye kavuşmaya az kalmış:)Sıcaklarda gebelik biraz sıkıntılı geçer,Allah kolaylık versin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok şükür yarısını geçtik evet sıcaklar olmasa bir sıkıntım olmayacak ama artık yürüşlerim bile azaldı bu havalardan:(

   Sil
 4. Allah hayırlısıyla sağlıklı olarak bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Hamilelik çok yakışmış çok şirin görünüyorsunuz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin çok teşekkür ederim. Bakan gözler güzel görüyordur:)

   Sil
 5. canım hamileliğin sana çok yakıştığını söylemeliyim:) Allah minik yakışıklıyı sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin canım..zamanı gelince darısı benim başımada olsun inşallah:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim teşekkür ederim bakan gözler güzel gördüğündendir. Amin sağol canım hamilelerin duası kabul olur derler hamileliğim boyunca isteyen herkese Allah nasip etsin diye bol bol dua ediyorum.

   Sil
 6. Congratulations on your pregnancy! You look great, I'm glad that your baby is healthy and strong. A hug.

  YanıtlaSil
 7. Erkek bebek hazırlıklarını beraber yürütürüz artık:))Sen paylaşırsın ben paylaşırım fikir olur birbirimize;)Sağlıkla kucağımıza alacağımız günleri görürüz inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bu yüzden en sıkı takipçilerindenim haberin olsun;) çünkü ilk annelik heyecanımızı yaşadığımız için her paylaşımın benim için bir fikir oluyor. Amin inşallah canım.

   Sil

Yorumlarınızın benim için önemli olduğunu ve bunları dikkate alacağımı unutmayın :)