23 Nisan 2012 Pazartesi

Rum KalesiPazar günü eşim ve arkadaşlarla piknik keyfi yapalım derken kendimizi Rum Kalesinde bulduk çok güzel ve eşsiz bir yerdi bence herkesin görmesi gereken yerlerden biriydi.

Haftasonu gezmek güzel oluyor ama şuan okadar yorgunum ki işe bile gitmek istemedim ama malesef zorunda olduğum için şuan çalışıyorum.

Botanik Bahçesi keyfi


Haftasonu cumartesi eşimle iş çıkışı  botanik bahçesine gittik fotoğrafta da olduğu gibi kendimi lalelerin arasında buldum çok güzeldi. Allahın yarattığı herşey çok güzel renk renk içim açıldı. Enerjimi atmış oldum :)

19 Nisan 2012 Perşembe

ilk oriflame alışverişim
Oriflame ürünlerini yıllar önce kullanmıştım çokta memnun kalmıştım. Birsüre sonra etrafımda oriflame satan olmayınca bende ara vermiştim. Bu defa kendim üye olayım dedim bana geliş fiyatıyla gelsin dedim ve üye oldum. Satış yapma konusunda hiç becerikli değilimdir katalogtaki ürünü kullanmadığı halle sırf satmak için abartılı cümleler kullananlardan değilim. İlk alışverişimi kendime yaptım hepsini kendime aldım.
Parfüm indirimli geldi belli bir limitte alışveriş yaparsanız tabi  kokusuna bayıldım çok güzel kokuyor. Gündüz kremini de indirimde aldım.
 Vücut Pudrası olmazsa olmazım önceki pudramda oriflameydi bitmediği halde 2.sini istedim cildiniz hem güzel kokuyor hemde yumuşacık oluyor :) Yüz Pudrası  gerçekten çok güzel yüzümde ağırlık hissetmiyorum cildi pürüzsüz yapıyor. fondoten için aynı şeyi söyleyemeyeceğim Loreal Infallible Fondötenden  sonra kullanmak hiç hoşuma gitmedi. Rimelde en çok satanlar arasında olduğu için aldım.
Gündüz ve gece kremleri hem çok uygun hemde çabuk emilen bir krem, yüz temizleme jelini henüz kullanmadım.
El kremleri ve yüz maskeleri

2 Nisan 2012 Pazartesi

Titanların Öfkesi filmi


Haftasonu eşimle sinema keyfi yaptık. Aslında savaş filmlerini hiç sevmem ama eşim tavsiye etti genelde biz bayanlar romantik komedi filmlerini severiz yinede gönülsüz eşime eşlik etmek için gittim. Filmden bahsedecek olursam 30 Martta vizyona girdi alt yazılı 3 boyutlu bir filmdi ama o gözlükler gözlerimi çok ağrıttı daha öncede üç boyutlu film izlemiştim ama gözlerim bu kadar çok ağrımamıştı belkide haftanın yorgunluğu birikti. İyiki gitmişim görsel efektler süper sanki üzerine doğru geliyorlar gibi hissediyor insan ama benden tavsiye filme gitmek isteyenler mitolojiden birazda olsa bilgi sahip olmalarıdır çünkü ben üniversitede sanat tarihi dersinde mitoloji konusunu görmüştüm.