15 Mayıs 2012 Salı

Sezonun ilk çantasıHerkese merhaba,
Vitrinde görür görmez bayıldığım çantalardan biri... Çanta ve ayakkabıya büyük bir ilgim var ama sırf almak için alanlardan da değilim. Fiyatı bana göre biraz tuzlu olsada dayanamadım ve aldım :)
Her yerde ev aksesuarlarından olan nar modasıdır gidiyor internet sitelerinde bile karşıma çıkıyor hatta geçen hafta TEKZEN e bile gelmişti. Bende dün aldım ve bereket getiriyor diye biliyorum.

11 Mayıs 2012 Cuma

ikinci oriflame alışverişimOriflame üye olunca kendimi tutamadım yine sipariş verdim. Gerçi  ilk alışverişte 100 puanı geçince ikinci siparişlerde yüz temizleme jeli, tonik, yüz maskesi ve nemlendirici yüz kremi indirimli 10 TL ye verdikleri için biz bayanlar indirimli diye dayanamaz alırız ne olursa :) bende dayanamadım  tırnak ve el kremi, güneş kremi, saç maskesi, makyaj temizleyicisi, yeşil göz kalemi ve far fırçası aldım.

2 Mayıs 2012 Çarşamba

vintage duyguların çekilişi var!!!!!


Vintageduygular blogunu çok iyi takip ederim yaptıkları çok güzel kendine özgü bir tarzıda hoşuma gidiyor bugünde çekilişi var :) katılmak isteyenler kaçırmasın!!!!! 
Şartları ise bu BURADAN üye olmak ve bu çekilişi blog sayfanızdan duyurmak..

 Buarada son gün 12 Mayıs 2012

(: BOL ŞANSLAR :)

1 Mayıs 2012 Salı

İlk ve son reklam filmim

İlk ve son reklam filmim :) bizim oynadığımız  buda orijinali üniversite son sınıfta çektiğimiz reklam çok zevkli ve komik geçmişti. Şunuda belirteyim oyunculuk çok zor birşeymiş en çok ben uğraştırdım:)